کاشت ناخن در اصفهان با الهه اسکندری

خدمات کاشت ناخن در مرکز آموزشی الهه ی ونوس (الهه اسکندری) کلیه خدمات ناخن(ناخن طبیعی وناخن کاشت) ازقبیل،مانیکور و پدیکور به چند روش ژل پالیش یاژلیشِ دست و پا _ کاشت ساده،تخصصی وژورنال بافرمر به روش ژل برای دست وپا
کاشت ناخن در اصفهان آموزش کاشت ناخن الهه اسکندری
فهرست مطالب​

کاشت ناخن چیست و چه مراحلی دارد؟ آیا در اصفهان مرکز آموزش کاشت ناخن وجود دارد؟ درباره کاشت ناخن چه می دانیم؟

تصاویر کاشت ناخن و  آموزش آن در اصفهان؟

خدمات کاشت ناخن در اصفهان

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می دهند،برخی صرفا برای زیبایی وبرخی دیگر به دلیل مشکلات در صدف ناخن یا انگشتهایشان جهت پوشاندن عیوب ناخنهایی که به گفته ی خودشان رنگ وروی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه میکنند.

میل به زیبایی در ناخن ها در تمام بانوان خصوصا خانم های ایرانی به وفور دیده می شود، از این رو ناخن کاری یا کاشت ناخن به یک حرفه مبدل شده و منبع کسب درآمد و یک شغل کاملا پر درآمد در کشور می باشد. همینطور در میان خانم های ایرانی ناخن زیبا به یک روش برای زیبایی بیشتر و دوری از یکنواختی در زندگی تبدیل شده است.

لذا با توجه به افزایش مشتریان کاشت ناخن ،مراکز آموزشی مخصوصی توسط اساتید خارجی و ایرانی این حرفه راه اندازی شد که با تربیت ناخن کاران حرفه ای بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان و مراجعه کنندگان باشند(چرا که این مراکز در ایران کم است)

آموزش کاشت ناخن در اصفهان

یکی از بهترین آموزشگاه ها در اصفهان بنام آموزشگاه الهه ی ونوس می باشد که با مدیریت سرکار خانم الهه اسکندری در شهر زیبای اصفهان تأسیس گردیده است

به طور کلی در کل دنیا و خصوصا در کشور ما ایران آموزشهای کاشت ناخن در دو لاین مجزا در حال اجرا هستند که اغلب هنرجوهای مبتدی یا پیشرفته و حتی خود مدرسین کاشت از لاین دیگر اطلاعی ندارند.

لاین اول که 100 درصد مدرسین از آن مطلع هستند و حداقل یکبار انجام داده اند «لاین کاشت پودر یا همان اکرولیک پودر» است که مواد اصلی این این لاین همون پودر و لیکویید می باشد، که به نوعی تقریبا ۷۰ درصد هنرجوهایی که تازه میخواهند آموزش ببینند هم آشنایی دارند. نحوه آشنایی با این سیستم کاری از طریق انجام کاشت ناخن توسط ناخن کار برای خودشان یا جستجوی اطلاعات متعدد از منابع اینترنت انجام میگیرد که از لحاظ علمی پشتوانه کافی ندارد و نیاز است که حتما آموزشهای تخصصی کاشت ناخن را بگذرانند و مدرک معتبر دریافت کنند.

مطلب مرتبط :   کف سابی پا در اصفهان

و اما لاین دوم که سیستم ژل هست و به نوعی شاید ۵۰ درصد از ناخن کارها با آن آشنا نیستند. و حتی تمایل هم ندارند تا آموزشهایشان را به این سیستم آموزشی سوق بدهند. متاسفانه اکثر مدرسین غیر حرفه ای در این رشته  اطلاعات دست و پاشکسته و غیر علمی در خصوص کاشت ناخن به روش ژل دارند.  و معدود اساتیدی هستند که واقعا وقت گذاشته و در این لاین تلاش نموده و به رتبه بالای علمی رسیده باشند. تعداد محدودی از مدرسین کاشت ناخن برای این لاین آموزشی دوره های استاندارد را گذرانده و مدارک معتبر دریافت نموده اند. توقع آن می رود که هنرجویانی که قصد رشد و پیشرفت در این رشته را دارند حتما از دوره های آموزشی معتبر استفاده نموده و از تجربیات اساتید فن بهره ببرند تا دانش آن ها ناقص و گذرا و غیر علمی نباشد. حتی با مدرک معتبر قادر به تاسیس مراکز شغلی برای خودشان گردند.

تمامی کاشتهایی که از مراحل مبتدی تا تخصصی یا حتی سبکهای فانتزی و ژورنال انجام میگردد را میتوان هم به روش سیستم پودر و هم با تکنیک ژل انجام داد. البته به نوعی یک سری سبک های ژورنال و خاص را با سیستم ژل انجام میدهند.

ناخن کارها به دلایل زیادی از جمله اینکه

_مواد کاشت ژل نسبت به مواد پودر خیلی کم حجم تر و کم وزن تر هستند و خروجی کاشت ژل هم با ظرافت خییلی بالاتری می باشد،

_تنوع انواع مدلهای کاشت در لاین ژل بیشتر از پودر هستش

_سرعت انجام کاشت ژل به نسبت پودر میتواند بیشتر باشد،

سعی میکنند هر دو سیستم آموزشی را در برنامه خود داشته باشند و این یک امتیاز بزرگ برای ناخن کار می باشد چرا که در کاشت ناخن با سیستم ژل عموما تنوع متریال و مواد مربوطه خیلی زیاد می باشد و با انواع مختلفی از موادهای لازمه سر و کار داریم،پس گستردگی و تنوع انواع کاشت نیز در این سیستم خیلی بیشتر از پودر هست، به نوعی ناخنکار این توانایی رو دارد که بتواند برای هر مشتری با هر نوع سلیقه، هر نوع شیپ ناخن و فرم انگشت یک نوع محصول خاص را انتخاب کرده و کار را به زیباییِ هر چه تمامتر انجام دهد.

مطلب مرتبط :   طراحی ناخن برای عید نوروز

هر دو سیستم آموزشی تکنیک های کاریه خودشان را دارند، ابزار کار، مواد اولیه و همچنین نحوه ی اجرا کاملا متفاوت می باشد. نمیتوان گفت چون کاشت اکرولیک پودر رو آموزش دیده ایم، میتوانیم کاشت ژل را هم کار کنیم و برعکس،در لاین آموزشی اکرولیک پودر ما فقط با یک نوع مواد کارانجام میدیم که همون پودر یا لیکویید هست ولی برای لاین ژل تنوع مواد و ابزار بسیار بالاست و طرفداران زیادی هم در بین خانم ها دارد.

در این توضیحات ملاک برتری سیستم ژل به پودر نیست صرفا توضیحات برای آشنایی شما ناخن کارهای عزیز از سیستمهای مختلف کاشت ناخن برای انتخاب درست موارد آموزشی است،در غیر اینصورت هستند افرادی یا ناخنکارانی که باسیستم اکرولیک پودر هم به زیبایی و ظرافیت ژل وبا سرعتی مشابه کاشت ژل نیز خدمات خاصی ارائه بدهند وثابت کنند این سیستم آموزشی یا خدماتی هم از نظر اجرا یا زیبایی میتواند به رقابت با سیستم ژل بپردازد.

آموزشگاه الهه ی ونوس

با مدیریت سرکار خانم الهه اسکندری

شما میتوانید هر دو سیستم آموزشی پودر و ژل را به طور کاملا علمی و استاندارد با اعطای مدرک معتبر(هم مدرک مجزای هر لاین از سازمان فنی حرفه ای کل کشور وهم مدارک بین اللملی از برترین و معتبرترین کمپانی های دنیا)آموزش ببینید و باتکنیکهای مختلف آموزشی از جمله، امریکایی.روسی و… کاملا آشنا شوید.

رتبه های علمی و مدارک معتبر خانم الهه اسکندری:

_ مدرس رسمی کمپانی هارمونی آمریکا در سه لاین مجزا با مدرک phd

_ مدرس فنی و حرفه ایی

_ مدرس کمپانی ibi

_ دارای گواهینامه ی اکرولیک و ژل از کمپانی یانگ نیل

مطلب مرتبط :   تاتو بدن زنانه در اصفهان

_ ارائه گر سیستم جدید آموزش های مقدماتی تا مدرسی دنیای ناخن

(تکنیکهای آمریکایی،روسی دوره های بیسیک تا ژورنال سبک اکرولیک پودر و ژل )

_ پارافین تراپی،ژل پولیش،لمینت،مانیکور و پدیکور تخصصی،کلیه ی دیزاین ها و طراحیهای پودر و ژل

با ارائه ی مدرک از فنی حرفه ای در ۷ لاین مجزا برای کاشت ناخن

_ ارائه مدرک از کمپانی هارمونی وibi

 _ دوره های پایه و پیشرفته ی در دو سطح اکرولیک پودر و ژل

خدمات کاشت ناخن در مرکز آموزشی الهه ی ونوس (الهه اسکندری)

کلیه خدمات ناخن(ناخن طبیعی وناخن کاشت) ازقبیل،مانیکور و پدیکور به چند روش ژل پالیش یاژلیشِ دست و پا

لمینت ناخن دست وپا

_ کاشت ساده،تخصصی و ژورنال بافرمر به روش پودر برای دست وپا

_ کاشت ساده،تخصصی وژورنال بافرمر به روش ژل برای دست وپا

_ کاشت ساده و کلاسیک بامحصول پلی ژل

_ترمیم انواع کاشتهای ژل و پودر و تبدیل کاشت پودر به ژل و بالعکس

_ کاور ژل و پودر

_ ترمیم انواع کاشتهای پودرو ژل(چه کاشتهایی که در این مرکز انجام شده چه کاشتهایی که توسط همکاران در مراکز دیگه ایی انجام شده باشد.

که در همین خصوص امکان رفع عیوب کار همکار در ترمیم و امکان اصلاح ناخن وجود دارد)

امیدواریم بتوانیم با ارائه مقالات مفید آموزشی و همچنین دوره های آموزش حرفه ای ناخن کاری در اصفهان و همینطور دریافت نظرات سازنده و کامنت های مفید شما عزیزان در خصوص خدمات مرکز آموزش کاشت ناخن الهه ی ونوس روز به روز شاهد بهترشدن کیفیت خدمات این آموزشگاه باشیم و موجبات رضایت شما عزیزان را به طور کامل فراهم کنیم.

با تشکر الهه اسکندری

www.elaheeskandari.com

سایت جدید مرکز آموزش آرایشگری الهه اسکندری (الهه ی ونوس)

www.elaheyevenus.ir

.