آموزشگاه آرایشگری اصفهان- الهه ی ونوس
درباره ما

درباره ما

سالنی مجلل که در آن احساس منحصر به فرد و خاصی خواهید کرد

آموزشگاه مراقبت و زیبایی الهه ی ونوس فعالیت خود را در سال 1390 آغاز نموده و در زمینه های مختلف و سپری کردن دوره های مختلف آموزش تخصصی مجموعه را بر پایه دانش روز بروزآوری کرد

آغاز فعالیت رسمی این آموزشگاه در سال 1395 با داشتن بهترین و استانداردترین شیوه ی آموزشی و گواهینامه های معتبر از آکادمی های تخصصی ، می باشد.

مدیر این آموزشگاه سرکار خانم الهه اسکندری معتقد است جهت ارتقای سطح آموزشی هر  ۳تا ۶ ماه بصورت مستمر آپدیتهای گوناگون با برترین مدرسها باید صورت گیرد . چرا که از نظر ایشان هیچ انسانی در جایگاه کاری خود هرگز کامل نبوده و برای برتر بودن همیشه نیاز به تلاش بیشتر و بالا بردن سطح اطلاعات علمی و عملی دارد.

خانم اسکندری به این عقیده هستند که هیچ استاد و مدرسی نباید در آموزش نکاتی را ناگفته بگذارد و به اصطلاح فوت و فن کوزه گری را نباید نگه دارد ، زیرا که در این صورت این تصور اشتباه ایجاد می گردد که کامل و بی نقص است و همین غرور او را از یادگیری فنون بیشتر و بروز بودن در این دنیای رو به پیشرفت و مدرن ، باز می دارد.

یک مربی و مدرس حرفه ای در قبال هنرجوی که با امید و آرزوی پیشرفت آمده مسئول است و نباید در حق آن هنرجو کوتاهی گردد.

اولین هدف ایشان در زمینه ی آموزشی به کار بردن جدیدترین و به روز ترین اطلاعات علمی و عملی بوده و در این مسیر از تکرار تمرین وتلاش شبانه روزی ومستمر برای ارتقای هنر عملی فروگذار نکرده و برای رسیدن به اهداف عالیه خود هزینه های بالایی نموده است تا در این حیطه بهترین باشد. با آرامش خاطر قلبی و با کلی ذوق و عشق این راه را ادامه میدهند همانطور که میدانید انسان باید عاشق کارش باشد.

گواهینامه ها و دوره ها:

  • اخذ گواهینامه ی معتبر در دو لاین اکرولیک پودر و ژل از برند یانگ نیل youan nail
  • دریافت مدرک مستری از کمپانی  ibi  
  • اخذ مدرک سوتا که توسط مدرس ارشد جهانی این برند خانم اوزا لینا oza lina از کشور روسیه
  • دریافت مدرک مستری از خانم اولگا  olga از کشور روسیه
  • دریافت مدرک phd ناخن از معتبرترین برند دنیا از کمپانی آمریکایی harmony
  • کسب مقام ۳ مدرسی، از سه لاین اکرولیک پودر، پلی ژل و سافت ژل از کمپانی آمریکایی harmony
  • دریافت اجازه و حق امضای شخصی خانم اسکندری در مدرک فارغ التحصیلی هنرجویان برند harmony که مدرک معتبر وقابل ترجمه می باشد که این نیز یکی از بزرگترین دستاوردها در زمینه ی شغلی به حساب می آید.

خانم الهه اسکندری مدیریت این مجموعه ایمان دارند که این موفقیت ها برایشان نه تنها کافی نبوده بلکه در تلاشند تا به اهداف بالاتر و موفقیت های چشمگیر تر در این زمینه دست یابند.