آموزش فیبروز در اصفهان

آموزش فیبروز
فهرست مطالب​

مقاله “آموزش فیبروز در سالن الهه ی ونوس”، که در آموزشگاه آرایشگری زنانه الهه ی ونوس برگزار می‌شود.
بلید و فیبروز در واقع همون انجام خطوط هاشور هستش فقط ابزار و الات مورد استفاده در فیبروز و الگوهای خطوط مختص خود شرکت فیبروز هستش عملا تفاوت در ظرافت کار هستش و فقط سبک ها متفاوته سوزنهای یو خطوط منحنی شکل و سوزنهای سر کج یا اسلوپ خطوط صاف تر و کرکی رو کاربرد دارند

آموزش فیبروز
آموزش فیبروز

تاتو ابرو به روش میکروبلدینگ:

میکرو بلدینگ ابرو روشی است که با استفاده از قلمی که بلید به آن متصل میشود انجام میگیرد. بلید یک ردیف از سوزنهای چیده شده در کنار هم که ظاهری تیغ مانند دارد وبه وسیله آن رنگ به داخل پوست به صورت خط های هاشور وارد میشود. مزیت این روش به دیگر روش ها ابجاد خط ها و هاشور بسیار طبیعی و ظریف است.
میکروبلدینگ ماندگاری کمتری نسبت به میکروپیگمنتیشن دارد زیرا کمی سطحی تر از میکروپیگمنتیشن کار میشود و البته همین امر باعث ظرافت بیشتر آن است و کاملا بدون درد میباشد ازا مخصوص دسته افرادی می باشد که بیشتر به دنبال یک کار نچرال و خیلی طبیعی هستند . افرادی ک به دنبال ظاهری آراسته و در عین حال طبیعی هستند این روش را می پسندند و انتخاب میکنند.(تاتو به روش میکروبیلدینگ را می شود به عنوان تاتو موقت هم در نظر گرفت)

سوزن بلید یو ، پر کاربردترین سوزن در کار بلیدینگ هست

سه نمونه سوزن بلید ،

کورود ، که نیم حلال هست تقریبا و یو و اسلوپ ،یعنی شیب دار

مطلب مرتبط :   آموزش طراحی با حنا

که شما باید نسبت به پهنای ابروی مشتری سوزن رو انتخاب کنید

قلمهای تاچ یا بلید انواع مختلف دارن

قلمهای ۲ پر ، چهار پر ، پرگاری یا چرخشی ، و گرد

سوزنهای بلید برای سایه پودری یه صورت ، پاور و یا گرد هستن که به صورت ضربه ای برای کار سایه پودری یا شنی استفاده میشه

که این کار بسیار زمانبر هست

در این دوره، مهارت‌های اصلی از صفر تا صد آموزش فیبروز ابرو و استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ به روش فیبروز ابرو به شما آموزش داده می‌شود. پس از پایان دوره، شما آمادگی ورود به بازار کار و دریافت مدرک فنی حرفه‌ای و بین المللی میکروبلیدینگ را خواهید داشت.

هزینه دوره در حدود 5 تا 9 میلیون تومان برای کلاس‌های خصوصی و از 3 میلیون تومان برای کلاس‌های نیمه خصوصی است که به توجه به آیتم آموزشی وانتخاب هنرجو قیمت دقیق مشخص میشود همچنین، امکان پرداخت به صورت اقساط نیز وجود دارد.

در خصوص ابزار مورد نیاز، در دوره فیبروز ابرو، ابزارهایی مانند قلم فیبروز که هم به صورت قلم برقی هستش هم هولدر دستی ،انواع رنگ های تاتو ،دیوایدر جهت قرینه سازی ابرو ها مداد کنته مخصوص طراحی،بی حسی ساستین که یکی ازبهترین بی حسی های موجود هستش پماد زایلاپیانواع سوزن وتیغ ها وسر پلاکمخصوص کار(یو شکل و اسلوپ)،تشتک رنگ.
همچنین، دانشجویان باید به یک جلسه داشتن مدل از خودشان و یک آبجکت مزید برای تمرین خانگی نیاز دارند.

سرفصل‌های این دوره عبارتند از:

  • مقدمه و خلاصه تاریخچه فیبروز و معرفی دستگاه
  • مبانی فیبروز ابرو و مراحل طراحی
  • رنگ آمیزی، سایه‌دهی
  • هاشور مویی و کرکی با استفاده از مایکروبلید و بلید ابرو
  • مراقبت و نگهداری پس از انجام فیبروز
مطلب مرتبط :   آموزش گریم کودک در اصفهان

همچنین، این دوره در روزهای تعطیل نیز برگزار می‌شود و در صورتی که در روزهای اداری به دلیل شغل یا مشکلات دیگر قادر به شرکت در کلاس‌ها نیستید، می‌توانید در روزهای تعطیل در تهران حضور داشته باشید. برای بانوان شهرستانی نیز شرایط ویژه ایجاد شده‌است تا از خوابگاه‌های نزدیک استفاده کنند.

در نهایت، این دوره شامل سرفصل‌هایی مانند مشاوره با مشتری برای انجام کار و پذیرش، آماده سازی پوست، طراحی ابرو متناسب با چهره،هاشور مویی و کرکی، و انواع هاشورهای مختلف مانند هاشور ابروی تیغ ماهی، هاشور ابروی آسیایی و هاشور ابروی سه بعدی است. همچنین، نحوه مراقبت و نگهداری پس از انجام فیبروز نیز در این دوره آموزش داده می‌شود.

.